Posted by on mar 26, 2017 in Reklama w firmie | 0 comments

Z roku na rok rośnie konkurencja niemal w każdej branży i nie ominęło to także firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych. Dobrze zrobiona witryna oznaczała dotychczas duże koszty ich wykonania, co powodowało że wiele osób robiło je samodzielnie lub zwracając się do tzw. freelancerów oferujących niezwykle konkurencyjne ceny. Dlatego na stronach wielu firm można coraz częściej znaleźć ogłoszenie o treści tanie strony www. Jednak zanim zdecydujemy się skorzystać z takiej niewątpliwie atrakcyjnej oferty, warto sprawdzić co dostaniemy za stosunkowo małe pieniądze.

Taka witryna jest najczęściej oparta na gotowym szablonie, jakich wiele można znaleźć w sieci. Nie ma tu więc mowy o indywidualnym projekcie graficznym, ale trzeba się zadowolić tym co zostało już wcześniej stworzone. Można na szczęście dopasować kolorystykę strony i niektóre drobne elementy jej wyglądu, takie jak nasze logo firmowe. Tanie strony www są oczywiście w pełni responsywne, czyli przystosowane do przeglądania na popularnych urządzeniach mobilnych, na których nie tracą nic ze swojej funkcjonalności. Wyposaża się je również w system zarządzania treścią pozwalający na samodzielną jej aktualizację i dodawanie nowych treści.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>