Posted by on mar 26, 2017 in Reklama w firmie | 0 comments

Zapewne wielu z nas zastanawia się jak powstają takie strony internetowe. Pewnie niektórym wydaje się że to bardzo skomplikowana czynność – nic bardziej mylnego. Dzisiaj żyjemy w czasach gdzie własną witrynę możemy utworzyć w krótkim czasie i w dodatku miłą dla oka. Co należy zrobić aby to uczynić? Mianowicie możemy skorzystać z wielu prostych kreatorów online, które umożliwiają utworzenie takiej strony bezproblemowo. Jednak mają one spore wady m. in. ograniczoną możliwość personalizacji (w gotowych kreatorach rzadko mamy dostęp do kont FTP umożliwiających dowolną modyfikację strony), olbrzymiej wielkości reklamy które często zasłaniają najistotniejsze elementy naszej strony. Możemy także sami próbować taką stronę utworzyć, ale i tu nie obędzie się bez małych problemów – jeżeli nasze umiejętności nie stoją na wysokim poziomie to prawdopodobnie nasza strona nie będzie atrakcyjna dla potencjalnego odbiorcy.

Poza tym dobre konta hostingowe na których zamierzamy publikować nasze strony nie należą do najtańszych, a darmowe hostingi potrafią dosłownie „przeładować” naszą stronę niechcianymi reklamami. Pozostaje jeszcze trzecia opcja – wynajęcie webmastera. W tym przypadku musimy nastawić się na kosztowną inwestycję. Oczywiście wszystko zależy od tego jak skomplikowana ma być strona i od tego powinniśmy uzależnić to, który z poniższych sposobów zdecydujemy się wykorzystać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>